Ben Kendim ve Annem – Me Myself and Mum (2014)

Ben Kendim ve Annem – Me Myself and Mum (2014)

FilmCuk Ekibi, İyi seyirler diler...

İZLEDİĞİNİZ FİLMİN ŞUANDA SADECE FRAGMANI MEVCUTTUR. FİLM TORRENTE DÜŞTÜĞÜ ZAMAN İLK YÜKLEYEN SİTELERDEN BİRİ OLACAĞIZ. FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK BİZİ TAKİP EDİP SON YÜKLENEN FİLMLERDEN ANINDA HABERDAR OLABİLİRSİNİZ.
FACEBOOK SAYFAMIZ

Ben Kendim ve Annem – Me Myself and Mum (2014) filmi yayında!

Filmin Özeti: Ben Kendim ve Annem – Me Myself and Mum (2014) adlı filmin kısaca özeti;

Başta anneniz olmak üzere çevrenizdeki herkes sizin eşcinsel olduğunuzu söylüyorsa, eşcinsel olmadan büyümek mümkün müdür? İşte Guillaume’un açmazı burada! Burjuva kökeninden tutun, sahne hayatına kadar, kadınları belki biraz fazlaca seven bir aktörün açılma komedisi bu… Ünlü Fransız sanatçı Guillaume Gallienne’in yıllardır sahneye koyduğu tek kişilik gösterisinin beyazperde uyarlamasında, sanatçının cinsel anlamda biraz karışık geçen gençlik günlerine dönüyoruz. Annesi hep kız çocuğu istemiş ama oğlu olmuş ve zamanla Guillaume’u kendi kendine eşcinsel varsaymış. Guillaume film boyunca eşcinsel film klişelerini ve büyüme öykülerini ti’ye alıyor; filmde hem kendi gençliğini hem de annesini canlandırıyor: “Annemle ilgili ilk anım dört beş yaşımdan. İki erkek kardeşimle beni masaya şöyle çağırıyordu: ‘Oğullarım, Guillaume, yemeğe!’ Yaptığımız en son telefon konuşmasında da annem telefonu şöyle kapattı: ‘Kendine iyi bak, benim kocaman kızım.’ Eh, haliyle bu iki anının arasında, epey bir yanlış anlaşılma da oldu. Belçika, Fransa (2013) ortak yapımı bu film 15 Ağustos 2014 tarihinde vizyona girecek. Yönetmen Guillaume Gallienne imzalı bu filmin oyuncu kadrosunda Diane Kruger, Brigitte Catillon, Götz Otto, Reda Kateb, André Marcon gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin süresi 85 Dakika, IMDb Puanı ise 6.7 dir. Film hakkında daha fazla ipucu vermeden bence hemen izlemelisiniz.

Ben Kendim ve Annem – Me Myself and Mum (2014) izle ‘mek için bence bahaneniz olmamalı. Her filmden bir ders çıkarabiliriz… Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)

    DMCA.com Protection Status