HD Cehennem Melekleri 3 – The Expendables 3

Cehennem Melekleri 3 – The Expendables 3

Serinin 3. filminde daha geniş kadro, daha fazla aksiyon, daha fazla eğlence bizi bekliyor...

Barney Ross, Lee Christmas ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile birlikte ekibin kurulmasında rol alan Conrad Stonebanks, şimdilerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu durum ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini yeniden toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Ancak karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Aksiyon filmlerinin unutulmaz kahramanları, 2010 yılında Sylvester Stallone'un öncülüğünde bir araya gelmişler ve böylece The Expendables serisi başlamıştı. Filmin ilgiyle karşılanmasının ardından iki yıl sonra bir devam filmiyle seriye devam edilmişti.

  Bruce Willis'e Mr. Church rolü için günlük 750 bin dolar, toplamda ise 3 milyon dolar teklif edilmiş, ancak Willis bunun yerine günlük 1 milyon dolar talebinde bulunmuş. Bu isteği kabul etmeyen Sylvester Stallone ve yapımcılar, Willis'in yerine Harrison Ford ile anlaşmış.

  Filmde kötü adam rolünde izleyeceğimiz Mel Gibson'a filmin yönetmenliğini üstlenmesi teklif edildi ancak Gibson, kadroya yalnızca oyuncu olarak katılmayı tercih etti.

  Sylvester Stallone, yıldızlarla dolu bu oyuncu kadrosuna Jackie Chan'i de eklemek istedi ve yardımcı rollerden biri için Chan'e teklif götürüldü. Ancak Chan, başrollerden birini istediği için teklifi geri çevirdi.

  Filmde yer alması düşünülen oyuncular arasında Jackie Chan, Steven Seagal, Nicolas Cage ve Dwayne Johnson gibi isimler geçiyordu ancak anlaşmaya varılamadı.

  Sylvester Stallone seriye taze kan gelmesini istiyordu ve bu nedenle Avustralyalı yönetmen Patrick Hughes'u seçti. Serinin ilk filmini bizzat Stallone yönetmiş, ikinci filmin yönetmen koltuğunda ise Simon West yer almıştı.

  Filmin çekimleri 2013 Ağustos'unda başlayıp Ekim'de sona erdi ve Bulgaristan'daki NU Boyana Films stüdyolarında gerçekleştirildi.

  Yayın Tarihi:

  15 Ağustos 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Sylvester Stallone, Creighton Rothenberger, Katrin Benedikt, Sylvester Stallone, Dave Callaham

  Ödüller:

  1 ödül & 4 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Lionsgate, Millennium Films, Nu Image / Millennium Films

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 9 Hafta / Seyirci: 694.845 / Hasılat: 6.985.717,36 TL (Türkiye)

  Yorumlar (24)