Marnie Oradayken – When Marnie Was There | 2014 (Altyazılı)

Marnie Oradayken – When Marnie Was There | 2014 (Altyazılı)

Ülke:

Süre:

103 Dakika
Japon animasyonu olan Marnie Oradayken(When Marnie Was There), Anna'nın yaşadıklarını göz önüne alıyor. Anna'nın gözünden çekilen bu filmde, Anna hiç arkadaşa sahip değildir. Hayatını bu zamana kadar hep yalnız geçirmiştir. Anna yalnız başına, terkedilmiş bir evde yaşamaktadır. Sürekli bu evin penceresinden dışarı bakan Anna, görenleri hayrete çeviriyor. Bir insan sürekli aynı yerden, aynı pencereden sabit olarak nasıl bakabilir ki ? Anna çok nadir dışarı çıkıyorken, bir gün yine dışarı çıkar. Evinin yakınlar bir tepe vardır ve genelde oraya gider. Bir gün yine oraya gitmişken Marnie ile karşılaşır. Hiç arkadaşı olan Anna, Marnie ile arkadaş olmak ister. Ancak Marnie bazı nedenlerden dolayı orayı terkeder. Anna, bu zamana kadar ilk olarak olan Marnie'yi kaybetmek istemez ve düşer peşine..

Japonya denince akla ilk olarak Animasyon geldiği için, Japonlardan kötü bir animasyon filmi beklemek saçma olur. Uzun süredir Japonlara ait olan kötü bir animasyon filmi görmedim desem sanırım yalan söylemiş olmam. Japonya'da vizyona giren Marine Oradayken'in 7.8 Imdb puanı bulunuyor. Daha önce 2011 yapımı olan Aşırıcılar animasyonun yönetmenliğini yapan Hiromasa Yonebayashi, Marnie Oradayken (When Marnie Was There) animasyonunun da yönetmenliğini üstleniyor. Ghibli Stüdyosu'nun yapımcılığını üstlendiği Marnie Oradayken animasyonu, 2015 yılının 5 Haziran tarihinde seyircisiyle yüzyüze gelecek. Yoriko, Kiyomasa ve Setsu, bu animasyonda yer alan diğer karakterler arasında yer alıyor.

NOT: Marnie Oradayken – When Marnie Was There filminin sadece fragmanı mevcuttur. Düştüğünde ilk ekleyen site olacağız. Takip etmeye devam edin.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?