Seçkin Katiller – Killer Elite (2011) Türkçe Dublaj

Seçkin Katiller – Killer Elite (2011) Türkçe Dublaj

Merhaba sevgili FilmCuk.com ziyaretçileri. Mükemmel bir Jason Statham filmi ile karşınızdayız.!

Seçkin Katiller - Killer Elite (2011) Türkçe Dublaj olarak eklenmiştir. Ben Jason Statham hayranıyım, ve bu filmi 3 defa felan izlediğimi hatırlıyorum. Kesinlikle Aksiyon, Macera Severlerin izlemesi gereken bir film. Film 'de Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro gibi mükemmel oyuncular boy gösteriyor, IMDb puan ortalaması ise 6.5 Bu gayet yeterli bir puan ortalaması bir Aksiyon filmi için. ABD (Amerika) ve Avustralya 'nın ortak yapımı olan Killer Elite filmi ülkemiz 'de 23 Eylül 2011 tarihinde vizyona girdi, sinemalar sitesindeki puan ortalaması 7.9 ve oldukça iyi bir puan. Ülkemizde Aksiyon sever çok olduğu için bu denli yüksek bir puana sahip.

Jason Statham filmde İngiliz gizli servisinin eğitimli ve emekli olmuş bir elemanını canlandırıyor. Robert De Niro ise Jason Stathamı yetiştirmiş olan şefi rolünde. Robert De Niro zor durumda kalmıştır, Jason Statham onu kurtarmak için tehlikeli hayata geri dönmek zorunda kalacaktır. Dostunu kurtarmak için giriştiği bu macera 'da karşısında oldukça yetenekli ajanları bulacaktır, dostunu kurtarmak sandığı kadar kolay olmayacaktır Jason için...

Seçkin Katiller - Killer Elite (2011) filminin Her dakikası aksiyon ile dolu bu akıcı ve sürükleyici mükemmel filmi 480p, 720p, 1080p olarak ekledim, ayrıca VK - MR Player seçenekleri ile dilediğiniz size uygun olan hangisi ise o şekilde izleyebilirsiniz.

FilmCuk.com ailesi olarak Mısır patlamasını ve Kolanızı yanınıza almayı unutmayın diyor ve sizi bu güzel filmle başbaşa bırakıyoruz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)

    DMCA.com Protection Status