Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar – Planes: Fire & Rescue | 2014 (Türkçe Dublaj)

Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar – Planes: Fire & Rescue | 2014 (Türkçe Dublaj)

2014 yapımı Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar diğer adı ile Planes: Fire & Rescue filmini Roberts Gannaway yönetiyor. Filmi Seslendirenler ise Ed Harris, Dane Cook, Regina King, Corri English, Julie Bowen'dir.

Doğa güzellikleri ile ünlü; Tarihi Piston Peak Milli Park'ını korumak için görevlendirilmiş uçakları konu alan 'Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar' filmi 83 dakika süren Amerikan yapımı ve Animasyon türüne sahiptir.

Dusty dünyaca ünlenmiş popüler bir hava yarışçısı'dır. Uçağının motorunun arıza yaptığını öğrenir ve bir daha yarışamayacağını anlar. Bu duruma hayli üzülen Dusty soluğu yangınla mücadele eden ekibe katılmakta alır ve burada kıdemli yangın söndürme ve kurtarma helikopteri Blade Ranger ve cesur hava saldırısı ekiple tanışır. Ekipte başka araçlar'da yer almaktadır. Bunlardan bazıları; Kepçe Lil’ Dipper, ağır taşıma helikopteri Windlifter, eski ordu nakil aracı Cabbie ve Smokejumpers adlı araçlar'da vardır. Bu harika ekipmanlara sahip korkusuz takıma katılmanın sevincini yaşarken çok büyük ve korkunç bir yangınla mücadele edecekler, Dusty ise gerçek bir kahraman olmanın farkına varıp gerçekten bir kahraman olmanın neler hissettirdiğini anlayacaktır.

Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar (Planes: Fire & Rescue) filmi IMDb adlı sinemaseverler topluluğunda oylamaya katılarak 3.400 kişinin oylaması ile ortalama 5.8 puana ulaşmış Animasyon, Komedi ve Macera türü filmdir. Ülkemiz'de 29 Ağustos 2014 tarihinde vizyona giren Uçaklar 2 filmi 83 dakika sürmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)